Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

acquisition

Żużel: Wiadomości

 

Ekstraliga nie śpi

19.11.2007
Mimo że już dawno zapomnieliśmy o warkocie motocykli żużlowych, to we władzach zarządzających rozgrywkami ekstraligi żużlowej  trwają prace związane z rozliczaniem starego sezonu i przygotowaniem rozgrywek na rok 2008.

Sprawą zaległą jest na 100 % rozliczenie winnych zamieszek kibiców, które miały miejsce podczas finałowego meczu DMP w Toruniu pomiędzy tamtejszym Unibaxem a Unią Leszno. Komisja orzekająca nałożyła na gospodarzy w sumie następujące kary: 15.000 zł i zamknięcie stadionu na dwa spotkania. Przy czym wykonanie tej ostatniej kary zawieszono na rok.

Ekstraliga podjęła też uchwałę w sprawie ligi juniorów. Przypomnijmy, że zgodnie z nowym regulaminem każda drużyna zgłoszona do najwyższej klasy rozgrywkowej musi mieć także zespół młodzieżowców. Juniorzy ścigać będą się w ośmiu potyczkach, rozgrywanych w lipcu i sierpniu. Rywalizacja będzie odbywała się na zasadzie turnieju par. Jak można wyczytać w oficjalnym komunikacie Ekstraligi Żużlowej Nagrodami dla najlepszych będą silniki lub kompletne motocykle.

Wstępnie znamy już ligowy terminarz. Walka w Drużynowych Mistrzostwach Polski rozpocznie się 6 kwietnia a zakończy 19 października. Mecze będą rozgrywane nie tylko w niedzielę, a walka o brąz i złoto nie odbędzie się w tym samym terminie. 

 

Komentarze

 
1. Dodane przez mak w dniu 2007-11-19 20:02
to super. teraz zobaczymy który klub szkoli młodziesz a który za kasę tylko kupują najlepszych .tylko żeby były to drużyny polskie bez obcokrajowców. popieram w 100%
 
 
2. Dodane przez mateuszek w dniu 2007-11-19 21:06
dzienki za jazde na całym gazie
 
 
3. Dodane przez dawid w dniu 2007-11-19 21:28
No proszę, ale się wyłuszczyli Kiedyś w Lesznie jak polewaczka wyjrchała na tor bez zgody sędziego to Unia dostała 5 tys. a kierownika zawodów zawieszono w prawach na rok bez zawieszenia bo strasznego czynu się dopuścił. I takim to sposobem można burdy robić bo i tak obstawy ochroniarzy Klub nie będzie musiał zapewniać - w ramach oszczędności oczywięcie bo Toruń to biedny klub. A co policja na temat zabezpeczenia imprezy masowej??Za to tych 2 naszych wyłapanych z autobusu w trybie przyspieszonym potraktowali na 2 lata do pierdla bo straszni byli- byli ale z Leszna! Ich kibice rozpieprzyli cały sektor, butelki, petardy ale nikogo nie rozpoznano - no, no, sami swoi w Warszawce!Wracamydo tematu: Czy prezesi klubów powinni wchodzić w skład GKSŻ. NIE albo NIE WIEM, A MOZE!?We Wrocku IMPEL Z POLICJĄ chodzi z kamerą i mają wszystkich jak na dłoni. Tak - czasami starczy ująć w obiektyw przed rozróbą i w czasie meczu jest spokój.
 
 
4. Dodane przez Marek w dniu 2007-11-19 21:37
Szkolić tak ale na czym oni póżniej mają jeżdzić?. Gdyby tata Zenek nie robił silników Krzychowi to nie jestem pewien jego wyników. Sam talent nie starczy. Co do meczów w tygodniu to nie zgadzam się z podjętą decyzją. Obcokrajowcy jeżdżą przecież w klubach Anglii i Szwecji. A czas na przjazd/przelot? Poza tym cała Polska pracuje do póżnego wieczora więc kiedy na mecz jak nie w niedzielę. Co działacze chcą tym osiągnąć!
 
 
5. Dodane przez f16 w dniu 2007-11-19 21:49
Bez obcokrajowców - no to od kogo nasi będą się uczyć? Rozumiem, że tym samym polscy żużlowcy będą mieli zakaz staru w zachodnich ligach? To nazizm czy tylko jego zapowiedź?Zeniu Kasprzak wyszkolił obydwu synów ale talent ma tylko Krzysiu. Sądzę, że jazdy na maszynie żużlowej nauczy się każdy, jednak nie każdy jest poźniej żużlowcem prze duże Ż!
 
 
6. Dodane przez MAREK w dniu 2007-11-20 09:53
TORUŃ DO KITU
 
 
7. Dodane przez Sandra L-no w dniu 2007-11-20 17:01
Teraz pozostaje nam czekać do 6 kwietnia... Zobaczymy jak się chłopcy spiszą i co pokaże nowy kangur
 
 
8. Dodane przez malina w dniu 2007-11-20 20:23
kocham Krzysia Kasprzaka - i nie tylko ja.
 
 
9. Dodane przez malina w dniu 2007-11-20 20:30
Informuję, że płeć piękna chodzi na żużel tylko i wyłącznie żeby kibicować i zobaczyć Krzysia Kasprzaka. Bez niego nie wyobrażam sobie naszego zespołu. Krzysiu jesteśmy z Tobą.
 
 
10. Dodane przez Żaneta=) w dniu 2007-11-21 14:56
21.11.2007r. Wszyst kieg najlepszego z okacji urodzin dla Roberta Miśkowiaka=), ktory dzisiaj obchodzi 24 urodziny(jesli sie nie myle). Zycze CI super wynikow w zuzlu oczywiscie z Unia Leszno. i wszystkiego co najlepsze:)
 
 
11. Dodane przez PARODIA!!!!!!! w dniu 2007-11-21 17:50
Winni byli kibice unii.
 
 
12. Dodane przez Czas na zmiany!!! w dniu 2007-11-21 17:54
Czeba bylo sie pozbyc Adamsa i pozyskac Nicki Petersena,za rok Adams powie dowidzenia,lub zakonczy kariere i co wtedy,a taki Petersen to bylby nabytek na pare lat,w sporcie nie ma czasu na sentymenty.
 
 
13. Dodane przez Q w dniu 2007-11-21 17:57
Tej Dawid,wara od Wroclawia,we Wroclawiu jak zuzlowcy slabo jada to jest tysiac innych atrakcji,a w Lesznie nie ma nic.WTS ATLAS WROCLAW.
 
 
14. Dodane przez pop w dniu 2007-11-21 18:06
Popieram to co napisal 12,mysle ze unia przespala czas transferowy,dwa lata z rzedu nie wszyscy moga pojechac na tym poziomie jak w tym roku,Petersen to by byla nowa krew w zespole,a najlepsze lata Adamsa chyba juz minely.
 
 
15. Dodane przez ewelina w dniu 2007-11-21 21:27
Mówcie sobie wszyscy co chcecie a KRZYŚ Kasprzak i tak jest najlepszy na świecie. Czekamy na CIEBIE w heaven !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!