Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Żużel: Wiadomości

 

Przed spotkaniem z Włókniarzem

Eksperci typują wynik meczu Byków

12.04.2014 Nasi eksperci nie mają wątpliwości. Zdecydowanym faworytem niedzielnego meczu w Lesznie są gospodarze. Jeśli ich typowania się sprawdzą Byki zdobędą w spotkaniu z Włókniarzem co najmniej 50 punktów.
Galeria foto: Trening Fogo Unii przed inauguracją sezonuGaleria foto: Trening Fogo Unii przed inauguracją sezonuGaleria foto: Trening Fogo Unii przed inauguracją sezonuGaleria foto: Trening Fogo Unii przed inauguracją sezonuGaleria foto: Trening Fogo Unii przed inauguracją sezonuGaleria foto: Trening Fogo Unii przed inauguracją sezonuGaleria foto: Trening Fogo Unii przed inauguracją sezonuGaleria foto: Trening Fogo Unii przed inauguracją sezonuGaleria foto: Trening Fogo Unii przed inauguracją sezonuGaleria foto: Trening Fogo Unii przed inauguracją sezonu
 
Wideo: Unia Leszno Trening 12.04.2014 z lotu ptaka :)Wideo: Unia Leszno Trening 12.04.2014 z lotu ptaka :)

 

Tomasz Malepszy (prezydent Leszna):
Uważam, że Fogo Unia wygra to spotkanie 53:37. Myślę, że w leszczyńskim zespole wiodące role mogą odegrać bracia Pawliccy i Nicki Pedersen. Spodziewam się także dobrego występu Grzegorza Zengoty, który od początku sezonu pokazuje, że jest w wysokiej formie.

Łukasz Borowiak (poseł):
Spodziewam się, że leszczyńskie Byki rozpoczną tę rundę spotkań od mocnego uderzenia. Mamy nowy zespół i jedziemy na swoim stadionie. Uważam, że powinniśmy wyraźnie wygrać 54:36. Nie jedzie w tym spotkaniu jeden z moich żużlowych idoli - Damian Baliński, ale mimo to myślę, że gospodarze będą wyraźnie dominować.

Krzysztof Benedykt Piwoński (starosta leszczyński):
To będzie mecz otwarcia w związku z czym wszystko sie może wydarzyć. Możemy niespodziewanie natrafić na duży opór ze strony gości. Wiele może zależeć od pogody i toru. Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie wytypował wyniku korzystnego dla naszej drużyny. Stawiam na zwycięstwo Fogo Unii Leszno 50:40. Po cichu liczę jednak na wyższą wygraną gospodarzy.

Jan Dziedziczak (poseł):
To będzie inauguracja sezonu i jednocześnie pierwszy mecz na własnym stadionie naszej drużyny. Poprzedni sezon był - łagodnie mówiąc - średnio udany. Teraz zespół został wzmocniony. Spodziewam się zwycięstwa Fogo Unii 52:38. Myślę, że dobrze zaprezentują się Nicki Pedersen i Grzegorz Zengota.

Wiesław Dobruszek (dziennikarz, autor książek o tematyce żużlowej):
Jak zwykle trudno przewidzieć co może dziać się podczas inauguracji. Trzeba pamiętać, że w zespole Włókniarza jeździ Rune Holta, który zawsze dobrze czuł się na leszczyńskim torze. Nasz obiekt lubi też Grzegorz Walasek, który wyraźnie się rozkręca. Oni mogą "pociągnąć" zespół gości. Wymagającego rywala będą mieli też nasi juniorzy. Artur Czaja dał się w ubiegłym roku poznać z dobrej strony. Myślę, że jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego to Fogo Unia wygra 50:40.

Marian Misiak (trener żużlowców):
Trudno jest wytypować wynik, bo Fogo Unia Leszno ma bardzo młody zespół. W związku z tym mecz z Włókniarzem może być zarówno wysoko wygrany jak i w okolicach remisu. Bardzo pozytywną sprawą jest to, że w tym roku zespół ma lidera w osobie Nickiego Pedersena. Ten zawodnik od lat prezentuje wysoki poziom i potwierdza świetną dyspozycję w tym roku. Myślę, że Duńczyk ze spokojem zdobędzie w niedzielę 12 punktów. Jeśli mam typować konkretny wynik to spodziewam się, że gospodarze wygrają 50:40.

Sławomir Mocek (leszczyński radny):
Zapowiada się interesujące spotkanie. Myślę, że nie będzie to jednostronne widowisko, ale mimo to gospodarze będą przeważać. Fogo Unia na pewno jest głodna sukcesu. Typuję wynik 52:38 dla naszych.

Maciej Kasprzak (wiceburmistrz Kościana):
Stawiam na zwycięstwo gospodarzy 52:38. Jest to być może dość optymistyczne założenie, ale po meczach testowych można powiedzieć, że Byki są w dobrej formie. Mamy lidera, który "pociągnie" drużynę. Nicki Pedersen od początku sezonu potwierdza, że jest w świetnej dyspozycji. Włókniarz nie jest drużyną, która mogłaby zagrozić nam na naszym torze.

 

W tym temacie:

   

Komentarze

 
1. Dodane przez edi w dniu 2014-04-12 18:42
Skąd tyle optymizmu ?
 
 
2. Dodane przez Pawel Tasma w dniu 2014-04-12 18:58
A ja Wam spece powiem tak...
To jest inauguracja i mecz bedzie oscylowal w granicach remisu. Mecz wygra Unia 48:42...
I bedzie to wynik dobry.
 
 
3. Dodane przez DUDU w dniu 2014-04-12 19:34
OBY NIE BYLO TAKIGO WYNIKU JAK W ZIELONEJ
 
 
4. Dodane przez bart w dniu 2014-04-12 19:36
w tym towarzystwie to widze tylko jednrgo eksperta !!!!
 
 
5. Dodane przez bart w dniu 2014-04-12 19:56
widze ze slowo wybory zabolalo haha
 
 
6. Dodane przez Andrew w dniu 2014-04-12 20:43
Szczególnie cenię opinię eksperta p. Piwońskiego to przecież przyszły europoseł !!!
 
 
7. Dodane przez kibic w dniu 2014-04-13 15:35
To już lepiej niech mecz przegrają byki jak ten Pan europosłem miał by zostać.
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

25.07.2020
Sport/Lotnicze
20.07.2020 200720 Magazyn Żużlowy 26 2020
Żużel/2020
13.07.2020 Magazyn Żużlowy 25/2020.07.13
Żużel/2020
06.07.2020 Magazyn Żużlowy 24/2020.07.06
Żużel/2020

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png